Privaatsuspoliitika

Ettevõtte andmed:

RRK Medical Group OÜ
Registrikood: 16114958
KMKR: EE102317497
Aadress: Harjumaa, Tallinn linn, Tööstuse tn 48, 10416
Email: info@rrkmed.ee
Kasutajatugi: abi@rrkmed.ee

RRK MEDICAL GROUP OÜ (Edaspidi RRK Medical) tagab kliendi poolt esitatud isikuandmete kasutamise vaid kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, eelkõige ulatuses, mis on vajalik tellimuse täitmiseks. RRK MEDICAL ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a kullerteenust pakkuvale ettevõtjale või vautšeri kaudu toodet või teenust pakkuvale ettevõttele ulatuses, mis on vajalik toodete kliendile kättetoimetamiseks või teenuse tarbimiseks.

Isikuandmeteks on andmed, mida klient esitab tellimuse vormistamisel või registreerimisel; ees-ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress, kliendikaardi ja arveldusarve number.

RRK MEDICAL ei edasta, müü ega avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel. Maksete töötlemiseks vajalikud andmed edastatakse Maksekeskus AS-ile (volitatud töötleja).

RRK Medical Group OÜ (edaspidi RRK MEDICAL) Töödeldavate isikuandmete hulka kuulub ka arveldusarve number, millelt ost sooritati, juhul kui RRK MEDICAL-l tekib vajadus kasutajatingimustes toodud juhtudel ja ulatuses tagastada ostu eest tasutud summa kliendile.

Kliendi isikuandmete töötlemine

RRK Medical tagab kliendi poolt esitatud isikuandmete kasutamise vaid kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega, eelkõige ulatuses, mis on vajalik tellimuse täitmiseks. RRK Medical ei edasta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, v.a kullerteenust pakkuvale ettevõtjale või vautšeri kaudu toodet või teenust pakkuvale ettevõttele ulatuses, mis on vajalik toodete kliendile kättetoimetamiseks või teenuse tarbimiseks.

1.2 . Isikuandmeteks on andmed, mida klient esitab tellimuse vormistamisel või registreerimisel; ees-ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress, kliendikaardi ja arveldusarve number.

1.3 Kliendi isikuandmete vastutavaks töötlejateks on RRK Medical. Isikuandmete volitatud töötlejateks on RRK Medical ja Eesti Post AS (aadress: Pallasti 28, Tallinn, telefon: 661 6616, e-posti aadress: info@omniva.ee)

1.4  RRK Medical ei edasta, müü ega avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel.

1.5 Töödeldavate isikuandmete hulka kuulub ka arveldusarve number, millelt ost sooritati, juhul kui RRK Medicali-l tekib vajadus kasutajatingimustes toodud juhtudel ja ulatuses tagastada ostu eest tasutud summa kliendile.