KKK

Siit lehelt leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele.
Kui teil peale KKK-ga tutvumist on jätkuvalt küsimusi meie toodete või teenuste kohta siis võtke julgelt ühendust meie klienditoega emailil abi@rrkmed.ee, telefonil 646 6626 või lehe paremalt nurgast vestluseaknast.

Scroll icon

Võimalik, et tooted saadeti mitme pakiga ning teine pakk tuleb sellisel juhul mõne aja jooksul järgi. Täpsustamiseks võtke ühendust meie klienditoega abi@rrkmed.ee.

Toodete transpordi maksumus sõltub toodete kaalust ja pakiarvust. Täpne hind on nähtaval ostukorvis. Täpsustamiseks võtke ühendust meie klienditoega abi@rrkmed.ee.

Kui tarneaeg on möödunud või tunnete lihtsalt huvi tellimuse staatusest siis võtke meiega julgelt ühendust aadressil abi@rrkmed.ee, lehe servas oleva klienditoega või telefoni teel.

Kui toode ei ole eraldi leitav meie e-poest siis sellisel juhul ongi tegu tootekomplektina ning meil ei ole võimalik neid üksikult tellida.

Turu usaldusväärseima müüjana läbime me stabiilselt Eesti ametkondade poolt läbiviidavaid kontrolle meditsiinitoodetele ning testime ka kõik müüdavad kaubad ise EKUK laborites üle. Saame kinnitada, et meilt saadaval isikukaitsevahendid vastavad nõuetele ning on läbinud vajalikud kontrollid. Täpsustamiseks võtke ühendust meie klienditoega abi@rrkmed.ee.

Jah, meie maskidele on tehtud bakterite filtratsiooni efektiivsuse testid ja kaitsevõimed on:

Meditsiiniline 3-kihiline mask filtreerib 98% bakteritest (ka pisikesed covid-19 bakterid).

FFP2 respiraator filtreerib vähemalt 95% õhus leitavatest osakestest (ka pisikesed covid-19 bakterid).

FFP3 respiraatori bakterite filtratsiooni efektiivsus on 99% (samuti filtreerib ka covid-19 bakterid).

Meditsiiniline 3-kihiline mask: kasutusaeg kuni 4 tundi. Kui maski eest võtad, viska see kohe turvaliselt minema. Ära puutu maski välispinda, eemalda mask kummidest hoides

FFP2 maski kasutusaeg on kuni 8h, võid kasutada kuni 4 korda (aga kokku 8 tundi). Eemalda mask ja voldi kohe kokku, nii et maski sisemine pind jääks puhtaks. Puhasta koheselt ka käed.

FFP3 maski kasutusaeg on kuni 8h, võid kasutada korduvalt, aga kokku 8 tundi. Eemalda mask eelnevalt puhastatud kätega ja kindlusta, et maski sisemine pind jääks puhtaks.

Kui oled maskiga haiguskoldes või puutud kokku haigete inimestega, siis korra maski eemaldades, ära seda rohkem kasuta.

– Enne maski puudutamist puhasta käed (peske käed vee ja seebiga või kasuta alkoholipõhist käte desinfitseerimisvahendit)

– Aseta mask näole kattes nina ja suu. Maskil käib värviline pool väljapoole ja ninaklambriga serv ülespoole. Pigista maski metallribaga jäik serv nii, et see vormub ümber teie nina. Veendu, et mask kataks nina, suu ja lõua.

– Juhul kui kannate prille, aseta need maski peale.

– Pärast kasutamist eemalda mask

– Visake mask kohe pärast kasutamist ära

– Pärast maski puudutamist või selle eest võtmist puhasta uuesti käed.

– Enne maski puudutamist puhasta käed (peske käed vee ja seebiga või kasuta alkoholipõhist käte desinfitseerimisvahendit)

– Pane mask näo ette kahe käega, kattes maskiga nina ja suu. Pigista maski metallribaga jäik serv nii, et see vormub ümber teie nina.

– Hinga sügavalt sisse. Kui mask on kindlalt ees tunned alarõhu teket maski sees. Kui on tunda, et mask on liiga lõdvalt ees ja õhk tuleb äärte vahelt sisse, siis peaksid ümber kõrva käivaid elastikpaelu pingutama, kas nendesse sõlme sidumisega või pea tagant kummipaelu lisavahendiga kokku sidudes. (osadel FFP3 respiraatoritel on ka reguleeritavad kummipaelad, mida saab tugevamaks reguleerida) Peale maskide pinguldamist korda sügavalt ja kiirelt sisse hingamise testi, et tagada efektiivne kaitse.

– Valesti paigaldatud ja äärtest õhku lekkiv mask ei garanteeri sama suurt kaitset. Meesterahvad, kes kannavad habet ei saa saavutada kindlat õhu lekkimise vabat kaitset, kuna habe tekitab naha ja maski vahele õhulise kihi. Kindlaks kaitseks peaks olema nägu raseeritud.

– Pärast maski puudutamist või selle eest võtmist puhasta uuesti käed.

Kaitse ennast ja oma lähedasi, kanna meditsiinilist kaitsemaski.