Ettevõttest

Scroll icon

RRK Medical Group OÜ loomislugu

Aprill 2016

Alustasime tervisetoodete müügiga Eestis

Meie meeskonnal on kogemus hulgikaubanduses, tervisetoodete müügis ja turunduses üle kümne aasta. Oleme oma fookuseks seadnud tervise ja mediitsiniliste vahendite müügi, sest nii saame pakkuda inimestele väärtust ning võimalust hoolitseda enda ja oma lähedaste tervise eest.

Jaanuar 2017

Haldame kolme e-müügi kanalit

Meie peategevusteks on vitamiinide, tervisetoodete ja meditsiinivahendite jae- ning hulgimüük. Tootevalikust leiab juba siis näiteks vitamiine, Jaapani teed, aasia eliksiire ning ka isikukaitsevahendeid.

Jaanuar 2019

Alustasime isikukaitsevahendite maaletoomisega.

Varustame hamba- ning ilukliinikuid kvaliteetsete kaitsevahenditega.

Apill 2020

Asutasime RRK Medical Group’i

Soovime pakkuda inimestele kiiret ligipääsu isikukaitsevahenditele. Hoolime inimeste tervisest ning soovime, et ligipääs isikukaitsevahenditele ei peaks olema priviligeeritute võimalus. Meie edasimüüdavad tooted on läbinud kõrged kvaliteedinõuded ning laborikatsed ning leidnud kasutust ministeeriumitest kuni eraisikuteni välja. Vaata meie e-poodi

Aprill 2021

RRK Medical Group on ametlik tarnepartner tuntud kliinikutele üle Eesti

Oleme kasvatanud Eestis tugeva kliendibaasi olles usaldusväärne partner tuntud Eesti perearstikeskustele, hambaravidele ning paljudele ettevõtetele, kelle igapäevatöös on oluline kvaliteetne, kuid mõistliku hinnaga soetatud isikukaitsevahend. Küsi meilt personaalset pakkumist oma kliinikule info@rrkmed.ee, helistades 646 6626 või vaata meie e-poodi.

Täna on RRK Medical tuntud kvaliteediga meditsiinikaitsevahendite jaemüüja Eestis.

Vaata e-poodi